PO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY ÚVODNÍ STRANA KONGRESOVA TURISTIKA AKTIVNI DOVOLENA CIRKEVNI PAMATKY KOUZLO HRADU A ZAMKU LAZNE ZLATA PRAHA KRALOVEHRADECKY KRAJ LIBERECKY KRAJ USTECKY KRAJ MORAVSKOSLEZSKY KRAJ ZLINSKY KRAJ OLOMOUCKY KRAJ JIHOMORAVSKY KRAJ PARDUBICKY KRAJ KRALOVEHRADECKY KRAJ LIBERECKY KRAJ VYSOCINA PRAHA STREDOCESKY KRAJ USTECKY KRAJ JIHOCESKY KRAJ PLZENSKY KRAJ KARLOVARSKY KRAJ FOLKLORNÍ SDRUZENÍ ČESKÉ REPUBLIKY CESKY ROZHLAS BESKYDY-VALASSKO SLEZSKA HARTA CZECH TOURISM
Čtvrtek 20.01.2022
Vyhledávání
  Vyhledávací centrum
Rejstřík ČR
ZÁKLADNÍ INFORMACE
  Základní informace o ČR
Česká NEJ
Kraje ČR
Turistické regiony
Turistické oblasti
Města a obce
Euroregiony
Mikroregiony a sdružení
Pohádkové regiony
AKTUALITY A AKCE
  Aktuality
Databanka akcí
Folklorní akce a festivaly
Turistické akce
PRAHA SRDCE EVROPY
  Město PRAHA
Pražská informační centra
Kalendář akcí v Praze
Lázeňství
  Lázeňská zařízení
Zdravotní pojištění
Kongresová turistika
  Výstavy a výstaviště
Kongresová centra
Výstavnictví a propagace
Kongresy a konference
Veletrhy a výstavy
Turistika a volný čas
  Informační centra
Kultura a zábava
Památky UNESCO
Památky a architektura
Církevní památky
Hrady a zámky
Aktivní dovolená
Pěší turistika
Agroturistika
Cykloturistka
Vodní turistika a sporty
Vinařská turistika
Sport a relaxace
Klub českých turistů
Cestovní kanceláře
Folklor a tradice
  Folklorní sdružení
Folklorní soubory
Folklorní festivaly
Lidové tradice a zvyky
Lidová řemesla a výrobky
Příroda a její ochrana
  Biosférická rezervace UNESCO
Chráněná krajinná území
Přírodní zajímavosti
Jeskyně a propasti
Vrcholy, hřebeny, sedla
Fauna a flora
Naučné stezky
Ubytování a stravování
  Autokemp, kemp, tábořiště
Hotely, penziony
Chaty a chalupy
Rekreační areály
Další ubytování
Restaurace
Příjemné posezení
Gastronomické speciality
Obchod a služby
  Služby motoristům
Nákupní centra
PODPORA PODNIKÁNÍ
  Investiční příležitosti
Finanční sektor a pojištění
Nemovitosti na prodej
Průmyslová výroba
Potravinářská výroba
Království perníku

ÚTERNÍ GLOSY 23.11.2021

Miroslava Macka
Česká lékařská komora vyzývá vládu, aby nařídila lockdown. Škoda jen, že se komoroví papaláši řádně nestarají o to, o co se starat mají, jinak by nebylo možné, aby lékaři vážné stavy řešili po telefonu a někteří dokonce odmítali ošetřovat neočkované pacienty!

“Musíme znepříjemnit život neočkovaným,” pronesla dosavadní ministryně financí Schillerová. Což je nehoráznost nejhrubšího zrna a důvod k okamžité resignaci. Politikové nejsou voleni proto, aby lidem znepříjemňovali život, a už vůbec ne takovým, kteří neporušují žádný zákon či nařízení!

Orwell to bohužel předvídal: Šikaně se říká motivace a podlehnutí nátlaku dobrovolnost.

Leo Švančara na facebooku:
Velmi naléhavé upozornění pro všechny na zákonné povinnosti vašich praktických lékařů!
Množí se případy, kdy lidé, kteří onemocní náhlou virosou, zavolají svému "obvoďákovi" (dnes se jmenuje "praktický lékař"), zda by je neprohlédl a něco jim nepředepsal.
"Běžte na testy - s teplotami mi sem nechoďte", zní častá odpověď lékaře či lékařky ve sluchátku.
Lidé vzápětí poslušně nahrbí šíji - a se čtyřicítkami začnou oběhávat hygieny a testy. Pak jsou deset dnů v karanténě, kdy se rozvine oboustranný zápal plic, který většinou již není možné klasicky léčit. Proto za ty měsíce ti mrtví!
Takže prosím, nebuďme za nic na světě ovce a vyžadujte po svém lékaři návštěvu u vás doma, aby vás proposlouchal a případně naordinoval antibiotika či antivirotika. A to klidně během nemoci i opakovaně:
Zákon o zdravotních službách 372/2011 totiž hovoří jasně: „Součástí primární ambulantní péče poskytované registrujícími poskytovateli v oboru všeobecné praktické lékařství a praktické lékařství pro děti a dorost je vždy návštěvní služba. Ustanovení tedy platí pro všechny skupiny pacientů". Tečka!
Pokud vás tedy váš lékař odmítne navštívit s tím, že byste mohli mít "covid", okamžitě si na něho stěžujte, emailem nebo telefonicky, pro porušení zákona. Okamžitě, jde vám totiž o život!
Jak například sama VZP na svých stránkách uvádí jasně a srozumitelně: "Pokud lékař odmítá zajistit svému registrovanému pacientovi návštěvní službu, je možné zaslat stížnost na krajský úřad, okresní sdružení praktických lékařů, Českou lékařskou komoru a vaši zdravotní pojišťovnu".
Opět tečka!
Uděláte-li to každý, ubyde těch zbytečných mrtvých a čeští a moravští lékaři se snad konečně zas rozpomenou na svoji dávnou promoční přísahu.
Informujte o tomto svém právu, které vám jasně dává zákon, všechny koho můžete!

Biolog prof. Stanislava Komárek:
"Vzhledem k tomu, že očkování je pro každého dostupné a kdo chce, dávno je mohl absolvovat, je drastické nucení k němu brutálním zásahem do lidských svobod. Člověk je tím degradován na úroveň domácího zvířete, které majitel, v tomto případě stát, očkuje či jinak manipuluje, jak chce.
Podobné akce podkopávají důvěru občanů ve stát, vytvářejí dosti děsivý precedent a přinesou na dlouhé lokte nesrovnatelně větší škodu, než je pochybný epidemiologický prospěch, též nepříjemně upomínající na praktiky nacistického režimu vůči Židům.
Neočkovaní se stávají oficiální vrstvou „nepřátel lidu“, proti nimž lze libovolně štvát v médiích, jako kdysi proti chartistům – ti se přece také mohli zapojit do budování světlých zítřků. Pokud se nějaká metoda ukáže jako málo účinná (očkování nepředstavuje „tečku za covidem“, jak bylo ujišťováno), bývá zvykem opět přitvrdit v tomtéž, ne hledat novou cestu. Ve spojení s cenzurou a trestáním „dezinformací“ pak vzniká zcela neblahá směs.
Současný proces nápadně připomíná pobělohorskou rekatolizaci v Čechách, kdy také byla bez skrupulí likvidována ohniska „protestantské nákazy“ a každý obyvatel musel mít potvrzení o zpovědi, čemsi jako kombinaci duchovního vyšetření a očkování.
Tato éra se tradičně nazývá „dobou temna“. Obávám se, že společenská křeč spojená s covidem zničí základ západních společenství, svobodu individua – jedná se o celoplanetární vítězství principů čínských. Naše generace emigrantů a disidentů vidí své dílo v troskách…"
DALŠÍ INFORMACE: MACEK Miroslav (1944)
Zveřejněno 23.11.2021
Copyright 1998-2022 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
VELETRHY
    FOLKLORNÍ AKCE A FESTIVALY
      TURISTIKA